Vandaag geopend van 09.00u tot 17.00u

Openingtijden

  • Maandag 13.00u tot 18.00u
  • Dinsdag 09.30u tot 18.00u
  • Woensdag 09.30u tot 18.00u
  • Donderdag 09.30u tot 18.00u
  • Vrijdag 09.30u tot 21.00u
  • Zaterdag 09.00u tot 17.00u
  • Zondag Gesloten

Elke 1e zondag van de maand 12:00u tot 17:00u

×

Winkelmand

De winkelmand is nog leeg. Voeg eerst artikelen toe aan je winkelmand.

Erika Foster - Doods geheim

Robert Bryndza
€ 11,00 Inclusief BTW

Nog niet verschenen (informeer bij uw boekhandel)

‘Met ingrediënten als veel actie, boeiende personages, slimme twists en veel verdachten heeft Bryndza met Doods geheim weer een sterke thriller geschreven.’ **** Hebban.nlVoor de fans van Karin Slaughter en M.J. ArlidgeOp een ijzig koude ochtend ...

Verkrijgbaar in

Paperback / softback
  • Gratis ophalen in onze winkel
    U ontvangt van ons bericht wanneer u uw bestelling kunt ophalen.
  • Thuisbezorgen: voor 21:00 uur besteld = volgende werkdag in huis. Echter onze vervoerspartner PostNL heeft ons laten weten dat zij vanwege corona hun levertijden niet altijd kunnen garanderen. U kunt leveringen van PostNL dus met vertraging ontvangen.

Samenvatting

Lees meer

Productspecificaties

Lees meer